استیمان گستر، نماد خدمت و امنیت

نحوه سفارش چگونه است؟

استیمان گستر یکی از بزرگترین تولید کننده های مدارچاپی برای نمونه های اولیه و تیراژ در ایران است. ما خدمات نمونه سازی سریع را با بهترین قیمت ارائه می دهیم. با خدمات ماشین حساب آنلاین ما، می توانید در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب سفارش خود را ثبت نمایید و در نتیجه در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمایید. مراحل زیر نحوه سفارش را به راحتی در داستیمان گستر نشان می دهد:

1. ابتدا در سایت عضو شوید و وارد آن شوید و اگر قبلا عضو بودید، میتوانید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خود شوید.
2. در قسمت سفارشات، یک ماشین حساب آنلاین را نشان می دهد که شما را به صفحه سفارش می برد. در این قسمت، شما به سادگی ویژگی های مدارچاپی خود شامل ابعاد ، کمیت ، لایه ها، ضخامت و … را وارد می نمایید.
3. برای دریافت قیمت، جزئیات سفارش خود را در ماشین حساب آنلاین وارد کنید.
4. برای بارگذاری فایل آلتیوم خود، روی گزینه “افزودن فایل” کلیک کنید. دقت نمایید، خروجی های .pcb و .pcbdoc مورد قبول ما می باشد.
5. کادر مجرب ما فایل های شما را تجزیه و تحلیل می کند و بعد از بارگذاری فایل آلتیوم شما ابعاد و لایه های برد شما را تشخیص می دهند.
6. ما دو نوع روش پرداخت ارائه می دهیم. پرداخت آنلاین توسط درگاه شاپرک و پرداخت حضوری. دقت فرمایید پس از بارگذاری فایل، هزینه برد پرداخت گردد تا سفارش تولید شما شروع گردد.

1. ارسال فایل و ثبت سفارش

در این مرحله ابتدا تمام موارد مندرج در فرم مربوطه را به درستی پر کرده و فایلهای پنلایز یا تک را به همراه فرم به صورت اینترنتی برای واحد فروش الکترونیک مجموعه استیمان گستر ارسال می نمایید، تا همکاران واحد فروش پس از بررسی پیش فاکتور به نام مجموعه و کد شناسه شما صادر کنند.

2. دریافت پیش فاکتور و قیمت

در این مرحله پیش فاکتور صادر شده و اعلام قیمت خدمات چاپ بردهای مدارچاپی از مجموعه استیمان گستر به شما از طریق پنل کاربری و راه های ارتباطی اعلام شده در فرم ثبت سفارش اعلام می گردد، تا ظرف مدت 24 ساعت حداکثر تاییدیه پرداخت خود را برای ما ارسال نمایید.

3. تایید قیمت و پرداخت مبلغ

در این مرحله پس از پرداخت مبلغ تایید شده پیش پرداخت و یا کل مبلغ اعلام شده در پیش فاکتور دریافی توسط واحد فروش برای انجام سفارش می بایست سریعاً فیش واریزی را برای واحد فروش به شماره 09199757303 واتسآپ و یا پست الکترونیک Ac@esteemangostar.ir ارسال نمایید.

نام سفارش
نام شرکت/ مجموعه
شماره ثابت
متن نوار راهنما
آدرس
کد پستی
پست الکترونیکی
نوع مدار چاپی بر اساس تعداد لایه های هادی در حال حاضر امکان تولید برای تعداد لایه های بیشتر از 6 فراهم نشده است ولی برای سفارش به چین با کمترین هزینه بلامانع می باشد.
نوع فیبر
ضخامت های رایج یک آمپر یک میلی متر برای فایبر 1.6 می باشد. اما بنا به درخواست مشتری می توان این ضخامت را تغییر داد.
در حالت نرمال ضخامت مس 35 میکرو متر می باشد، ولی بنا به درخواست مشتری یا به هر دلیلی نیاز به افزایش ضخامت مس داشته باشید می توانید گزینه های دیگر را انتخاب نمائید، حداقل عرض خطوط برای 52 میکرومتر 0.5 و برای 87.5 میکرو متر 0.8 می باشد
از این جهت دارای اهمیت است که مانع اکسید شدن مس می شود.
چاپ محافظ قلع کاری
رنگ چاپ محافظ
چاپ قطعات
به صورت پیش فرض سفید است.
در حالت نرمال اندازه حداقل سایز سوراخ کاری 0/4 میلیمتر می باشد اما اگر بنا به نیاز مشتری این مقدار تغییر کرد برای (0/2 ) 30 درصد به قیمت افزوده می شود، انجام تست الکتریکال برای سوراخ های 0/3 و کمتر اجباری است.
به طور همزمان نباید کمتر از 0.15 باشد ولی اگر مشتری درخواست داشته باشد فاصله تا 0.1 هم قابل کاهش است، ولی در اینصورت عرض ترک ها کمتر از 0.2 نباید باشد، در ضمن انجام تست الکتریکال برای پهنای ترک کمتر از 0.3 و فاصله کمتر از 0.2 الزامی است
تست الکتریکال
مدل لایه چینی stack up
تعداد
مدار چاپی به دلیل مونتاژ ماشینی یا به هر دلیل دیگر چیدمان خاص دارد
برش نهایی
فایل خود را در قالب rar و یا zip بارگذاری نمائید
کد امنیتی

انواع مدار چاپی

مشاهده همه

مطالبی درباره شرکت

مشاهده همه
سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
ورود به سایت